Merrjep Makina Durres

Shqipëri +355 44 537 787 Ndihmë. 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. See more of MerrJep. 2019 - 09:41. Ngjarja ndodhi në kilometrin e 6-të të autostradës, në rrugën dytësore. Rrashbull , Durres. Makina ne Shitje. com Merrjep Opel. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Iscriviti a Facebook per connetterti con Makina NE Shitje e altre persone che potresti conoscere. Njoftimefalas. al (ip : 185. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Please like and subscribe. Makina me 0 Km; Hyrje Tregtare. Makina ne shitje Durres, Durrësi. Një automjet është djegur plotësisht pasi ka. Merr flakë makina afër qendrës tregtare, panik në Durrës Një automjet tip Volkswagen Passat është përfshirë nga flakët pak momente më parë në qytetin e Durrësit. Audi A4 Viti 2010 Motorr 2. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-merrjep tregu kosovar. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet Visit Homepage 02. al/blog disa mënyra se si ti vëreni njoftimet që mund të jenë jo reale! Lexoni këtu 👉 bit. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shitblerjemakinash makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani shes makina te lira gjej makina okazion merrjep vetura ne kosove makina ne shitje durres makina ne shitje ne shkoder merrjep. Jeep Renegade Viti 2019 Motorr 1. al) hosted on the same server as merrjep. 000 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. June 1, 2019 15:24 Nga Arkiva. Γραφτείτε στο Facebook για να συνδεθείτε με τον Panarit Buci Citi και άλλα άτομα που ίσως γνωρίζετε. 300 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. makina, furgona, kamione, autobus, traktore, motocikleta, skafe, makineri ndertimi, pjese kembimi. Sipas dëshmitarëve, makina tip Benz me targë 'VL 1836 C' është përplasur duke dalë nga rruga e më pas ka marrë flakë. Accessibility Help. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Créer un compte. Mi piace: 8540. Postoni makina per shitje ne https://www. MERR JEP Makina. Rivlerësimi i gjyqtarëve, miratohet në parim drafti i Euralius 0 23. Ngjarja ndodhi në kilometrin e 6-të të autostradës, në rrugën dytësore. What marketing strategies does Albest use? Get traffic statistics, SEO keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for Albest. Share on Facebook. Makina ne shitje Durres, Durrësi. Çmimi për reklamimin e makinave në shitje; Çmimi i Makinës 15 Ditë 1 Muaj 365 Ditë Derisa të shitet* * Alternativa deri sa të shitet e ka të detyrueshme njoftimin pas 365 ditëve!. See more of MerrJep. Makina në shitje. Shiten Makina ne shitje ne Kosove te Reja, te Perdorura. Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin. 20/01/2019, 17:04 20/01/2019. Makina me qera. Publikuar 16:38 4 Maj, 2020. al on Facebook. aksident arrestim Basha droge durres edi rama Erion Veliaj ilir meta itali lulzim basha PD policia protesta rama Sali Berisha sport tirane vlore. MERR JEP AUTO VETURA Shitje & Blerje & nderrime Makinash me cmime me konkuruese ne trreg. MAKINA ME QERA - AUTO ATLANTIK +355699844401 - +355698107700 Adresa: Lagja 5, Rruga Hysen Ketusha, Perball Stadiumit Durres. You do have very few domains (1 - merrjep. 500 € 12 foto. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Rent Point Albania ofron Makina me Qera Rinas dhe Tiranë, modele të reja dhe ekonomike, çmime konkuruese në treg, duke filluar nga 10 euro, +355695875689 ose +355695865190 [email protected] X. Ngjarja ndodhi në lagjen nr. Shiten Makina me karburant benzine te Reja, te Perdorura. Like: Follow: Message: More: About. Informations de compte oubliées ? ou. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shitblerjemakinash makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani shes makina te lira gjej makina okazion merrjep vetura ne kosove makina ne shitje durres makina ne shitje ne shkoder merrjep. Ato kanë dalë me shpejtësi nga rruga, duke u përfshirë dhe nga paniku. €4,300 2006' Volkswagen Golf. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Τίρανα - Βαθμολογία 4. Ende nuk dihen shkaqet e rëniës së zjarrit në makinë. Leave a Reply Cancel makina përplas 12-vjeçarin në aksin Korçë-Maliq. Një automjet tip “Benz” ka marrë flakë mëngjesin e sotëm tek Ura e Dajlanit në Durrës. See more of MerrJep. Services aux entreprises. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe policia thotë se kemi të bëjmë me një zjarr aksidental. Ενδιαφέρον. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. VENDBANIME. al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Use these Merrjep hashtags with your Merrjep related post and videos for instant likes. Makina Okazione Durres është në Facebook. DEUTSCHCOLOR. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Ngjarja ka ndodhur pranë një qendre tregtare, në një zonë të populluar të Durrësit, duke shkaktuar panik te njerëzit. - Shfletoni qindra automjete ne shitje dhe zgjidhni ate qe ben per ju. Euro 21,000 MERCEDES BENZ GLK 220 CDI 84,000 KM | | Automatike Me shume. I përdorur - 159. Një makinë është përfshirë nga flakët. Ballina Gazeta Express 04/11/2019 13:34. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Kadafi Limuzine et d'autres personnes que vous pouvez connaître. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. Grazie a Facebook puoi mantenere. Tregu Makinave. Ngjarja ka ndodhur. Ky shtetas më datë 03. 6,530 likes · 49 talking about this. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Mejeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH. Panik në Durrës, merr flakë makina pranë qendrës tregtare. Policia e Durrësit informon se makina ka marrë flakë në ecje rreth orës 08:15, ndërsa dy të rejat kanë shpëtuar pa lëndime. Makina Okazione Durres është në Facebook. Makina shitje blerje durres keyword after analyzing the system lists the list of keywords. Gefällt 263. Automjete, 51199. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. Makina pa targa tërheq zvarrë qenin në Durrës (Pamje të rënda) DURRES- Kishte pak kohë që nuk ishin raportuar materiale abuzive në lidhje me kafshët e keqtrajtuara dhe deri diku ishte krijuar ideja se qytetarët kishin ndryshuar sjelljen e tyre ndaj këtyre krijesave. Δημιουργία νέου λογαριασμού. Në makinë ishin dy femra ku drejtuese ishte shtetasja Esmeralda Topollaj. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Honda Jazz. Kambio: Automatike. Video/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina në Durrës. Iscriviti a Facebook per connetterti con Altin Altin e altre persone che potresti conoscere. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Mësohet se njëri nga mjetet ka marrë flakë dhe shoferi ka ndaluar në vend, duke bërë që dy automjetet të tjera të përplaseshin nga pas. Burime zyrtare nga Policia e Tiranës sqarojnë se automjeti në fjalë ka marrë flakë në ecje. Ngjarja ka ndodhur tek 'Shkëmbi i Kavajës. al Android App:. Ξεχάσατε το λογαριασμό σας; ή. Per informacione te. Vetura MERCEDES E 220 CDI BLUEEFICENT AVANTGARDE OKAZIONN. Posts to Makina ne shitje. Merrjep makina dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje te lira makina ne shitje me kamio automatike. Merrjep Makina Bujqesore Xem video clip Merrjep Makina Bujqesore tổng hợp nhiều clip hay nhất và mới nhất, Chúc các bạn thư giãn vui vẻ và thoải mái :). al : Një makinë ka marrë flakë sot në Durrës, por fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. Last updated May 13, 2019. June 1, 2019 15:24 Nga Arkiva. Merr flakë makina e kreut të FRPD-së në Durrës. 07/03/2019 21:00. Shiten Makina ne shitje ne Shqiperi te Reja, te Perdorura. Merr flakë makina afër qendrës tregtare, panik në Durrës Një automjet tip Volkswagen Passat është përfshirë nga flakët pak momente më parë në qytetin e Durrësit. Makina shitje blerje durres keyword after analyzing the system lists the list of keywords. Agjensi Bella Durres, Durrës. ELEKTRONIKA. Tregu i makinave durres dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto albania te perdorura makina vetura ne shitje. ly/3evnqsF Meer weergeven. Një aksident i rëndë është shënuar këtë mesditë në Durrës, ku një makinë ka përplasur një kalimtar. Veturaneshitje. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. 07/03/2019 21:00. 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-merrjep shqiperi. If you still think that your website is infected with malware or hacked, please subscribe to a plan, we will scan your website internally and perform a full manual audit of your site as well as clean any infection that our free scanner didn't pick up. Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet Visit Homepage 02. ,22 vjeç, banues në Durrës. Detajet e shpalljes në MerrJep. Older Post. by Java News. Mesditën e sotme një automjet është djegur plotësisht në autostradën Tiranë-Durrës. DEUTSCHCOLOR. Durrës Dje, 17:25. Lajmi i fundit. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shitblerjemakinash makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani shes makina te lira gjej makina okazion merrjep vetura ne kosove makina ne shitje durres makina ne shitje ne shkoder merrjep. Humbi kontrollin e makinës nga shpejtësia, 20-vjeçari merr përpara policin që po kontrollonte 'BMW'-në në autostradë/ VIDEO nga momenti i frikshëm Një punonjës policie në detyrë është aksidentuar mesditën e sotme rreth orës 13:00 në autostradën Tiranë-Durrës. Per nje makine fiat Fiorino. Makina ne shitje Durres is on Facebook. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. al (ip : 185. MerrJep - Shpallje - Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Ξεχάσατε το λογαριασμό σας; ή. makina me qera ne rinas ,Maqina me Qira ne aeroport rinas makinat me qera ne tirane,makina me qera,Bulqizë makina me qera,Delvinë makina me qera,Devoll makina me qera Dibër, makina me qera, Durrës makina me qera, Elbasan makina me qera Fier, makina me qera Gramsh, makina me qera Gjirokastër ,makina me qera Has, makina me qera Kavajë ,makina me qera Kolonjë ,makina me qera Korçë. Services aux entreprises. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa për fat të mirë raportohet se nuk ka të dëmtuar në njerëz pasi shoferi dhe pasagjerët kanë dalë prej aty pasi kanë ndjerë tymin. ELEKTRONIKA. ,22 vjeç, banues në Durrës. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Δείτε περισσότερα σχετικά με τη Σελίδα MerrJep. Merrjep Al Vlore. VIDEO/ Merr flakë makina, çfarë ndodhi mbrëmjen e sotme në Vlorë 21:18, 26/01/2020. al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Vendbanime Prizren. Merr Jep Durres, Durrësi, Durrës, Albania. Agjensi Bella Durres, Durrës. Shiten Makina ne shitje ne Kosove te Reja, te Perdorura. 2020, 18:00! Magazinier Last Post By. Njoftimefalas. Kambio: Automatike. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. E tmerrshme/ Merr flakë makina në autostradën Tiranë-Durrës, ndërhyrja e zjarrëfikëses e kotë Publikuar më: 20:43 06-02-2019 Një automjet që po lëvizte ne autostradën Tiranë-Durrës ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme. Vlorë/ Pezullohet lundrimi detar, shkak era e fortë dhe dallgët. Dyshohet se makina ka dalë me shpejtësi nga një rrugicë e drejt në rrugë, ku dhe ka goditur punonjësin e policisë. Ενδιαφέρον. Hyundai Tucson Viti 2016 Motorr 1. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. Services aux entreprises. Merrjep Opel Merrjep Opel. Sipas dëshmitarëve, makina tip Benz me targë 'VL 1836 C' është përplasur duke dalë nga rruga e më pas ka marrë flakë. Vendodhja: Durres Cmimi: 2450 € Telefon: +355692497771 SHITET ⤵️ Marka,Modeli: Honda Jazz Viti: 2003 Kambjo: Manuale Lenda Djegese: Benzin Targa: Dogane Km: 180 000km Targa: Dogane Ngjyra: e Kuqe Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekte. com - Një 10 vjecar është përplasur nga makina ditën e sotme në Durrës. Kadafi Limuzine est sur Facebook. Forgot account?. Matic Car Care That Needs To Be Done. Një automjet është djegur plotësisht pasi ka shpërthyer në flakë në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka shkaktuar panik duke qënë se ka ndodhur në një zonë të populluar të qytetit, në afërsi të një qendre tregtare. Makina merr flakë në ecje, shpëton drejtuesi. SHPRESA-AL Computers. Shitet makine Mercedes-Benz GL350 BLUETEC - NRG Motors - Automjete ne. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit në makinën tip ‘Opel’ me por. Një makinë tip “Renault” ka marrë flakë në ecje mëngjesin e sotëm në Fier. Rregjistro prane qendres tone nese ke: - Apartamente - Hyrje - Dyqan - Vila - Toke - Magazine - Bregdet -. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. U SHIT FLM MERR JEP 👍VW në Gjakovë | Vetura | U SHIT FLM MERR JEP 👍VW GOLF 4 16V: pin. A free external scan did not find malicious activity on your website. Transporti publik në Shqipëri është i limituar dhe në disa destinacione turistike mungon. 273 Durres. ELEKTRONIKA. E shtunë 26, 2019, 22:10 Share this Facebook. Vile ne shitje : 1. Vetura dhe Makina me karburant benzine ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Accessibility Help. Ενδιαφέρον. Makina merr flakë në autostradën Tiranë-Durrës Lajme, Të fundit. Shtëpi dhe familje, 2926. Shitet makine Mercedes-Benz ML350 CDI Bluetec - NRG Motors - Automjete ne Shitje dhe Qera Durres. SHES BLEJ LAPTOPA & TELEFONA TE RINJE E TE PERDORUR. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. SHES BLEJ LAPTOPA & TELEFONA TE RINJE E TE PERDORUR. Merrjep Al - studio-todaro. Një aksident është shënuar rreth orës 13:20 të ditës së sotme në zonën e. aksident arrestim Basha droge durres edi rama Erion Veliaj ilir meta itali lulzim basha PD policia protesta rama Sali Berisha sport tirane vlore. Mësohet se njëri nga mjetet ka marrë flakë dhe shoferi ka ndaluar në vend, duke bërë që dy automjetet të tjera të përplaseshin nga pas. VENDBANIME. com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Aksident i rëndë, makina merr përpara policin në aksin Tiranë-Durrës. Σχετικές Σελίδες. 235 njoftimeve. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të Durrësit, ku një mjet tip fuoristradë ka. Makina merr flakë në ecje në aksin rrugor Elbasan-Tiranë 10/05/2020 - 10:47 Një makinë është përfshirë në flakë në ecje në aksin rrugor Elbasan Tiranë. Makina merr flakë e shkrumbohet në mes të rrugës Tiranë-Durrës. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Ky eshte tregu i makinave ne Shqiperi. Δείτε περισσότερα σχετικά με τη Σελίδα MerrJep. Merrjep shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike shes makina te lira makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro shes blej. 3 based on 123 Reviews "Jam i interesuar. Shqipëri +355 44 537 787 Ndihmë. Një automjet i llojit fuoristradë ka marrë flakë në lëvizje e sipër mëngjesin e sotëm, teksa po lëvizte tek mbikalimi i Sukthit, në autostradën Durrës-Tiranë. 33,317 likes · 12 talking about this · 1,912 were here. 7 në Durrës, ku një automjet ka përplasur një oficer të policisë i cili po qarkullonte me motorin e patrullës. Në makinë në momentin që është parë tym, kanë qenë dy vajza. Shiten Makina ne shitje ne Shqiperi te Reja, te Perdorura. Makina shitje blerje durres keyword after analyzing the system lists the list of keywords. SHKRUAR MË 13 Maj 2019. Ngjarja ndodhi në kilometrin e 6-të të autostradës, në rrugën dytësore. E tmerrshme/ Merr flakë makina në autostradën Tiranë-Durrës, ndërhyrja e zjarrëfikëses e kotë Publikuar më: 20:43 06-02-2019 Një automjet që po lëvizte ne autostradën Tiranë-Durrës ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme. See more of MerrJep. 0L Benzine 100. al på Facebook. Vetura MERCEDES E 220 CDI BLUEEFICENT AVANTGARDE OKAZIONN. 1,282 likes · 15 talking about this. al) hosted on the same server as merrjep. Ato menjëherë e kanë braktisur mjetin duke dalë jashtë. Ende nuk dihen shkaqet e rëniës së zjarrit në makinë. Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në orën 13:00, në autostradën Durrës-Tiranë ka ndodhur një aksident, ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana, Albania - Rated 4. 2020, në Arapaj, ka ak. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. 17 mil Me gusta. 000 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. 000Lek Telefono tani 0693444225. Merr flakë makina afër qendrës tregtare, panik në Durrës. Panik në Durrës, merr flakë makina pranë qendrës tregtare. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. Për këtë shkak, me orë të tëra, bllokohet dhe qarkullimi rrugor. Merr flakë në ecje makina, shoferi del në kohë prej saj Lajme, Të fundit. Ξεχάσατε το λογαριασμό σας; ή. C-Class (14) E-Class (7) A-Class (6) GLK-Class (2) B-Class (2) Sprinter (2) 250 (1) R-Class (1) Furgon (1) S-Class (1) Si Listë Galeri Me Imazh. Mund te postoni automjetin tuaj ,si dhe mund te gjeni makinen tuaj me cmime te arsyeshme Na gjeni ne. Një makinë ka marrë flakë pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Hyundai Tucson Viti 2016 Motorr 1. Ndërsa makina merr flakë, në mes të qytetit. 000 Km Gjendja Perfekte Cmimi deri ne Durres pa Dogane $25. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Merrjep Al Vlore. Per te gjithe ata qe duan te blejne nje makine. Lajmi i fundit. Merr flakë makina afër qendrës tregtare, panik në Durrës. Ngjarja është shënuar mesditën e kësaj të shtune në afërsi të Vorës. Iscriviti a Facebook per connetterti con Makina NE Shitje e altre persone che potresti conoscere. 07/03/2019 21:00. Makina ne shitje Durres. Merr flakë makina luksoze në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Lajme. Makina tip “Benz” ka qenë me shpejtësi shumë të lartë dhe nuk ka mundur të devijojë në kthesë. Posts to Makina ne shitje. Raportohet se nga ngjarja ka vetëm dëme materiale. Shtepia 88 m2 , dyqan 30 m2 + 350m2 terren 2. Fotot u postuan nga Panorama. Një makinë ka marrë flakë pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Lexo në MerrJep. Durrës, makina merr flakë në ecje e sipër. 4 benzinâ ï¸ 🔹Makina e gatshme per cfare do lloj proveâ ï¸ Kontakto ofertuesin Ruaj shpalljen. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Mësohet se automjeti ishte në pronësi të Skerdi Bellos, kandidat për deputet i LSI-së. ku një makinë humbi kontrollin dhe përplasi 4 makina të tjera të parkuara. 643 likes · 37 talking about this. Burime zyrtare nga Policia e Tiranës sqarojnë se automjeti në fjalë ka marrë flakë në ecje. com Makina te perdorura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani merrjep vetura ne kosove shes makina te lira gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi. 20/01/2019, 17:04 20/01/2019. Kjo, nga frika e një shpërthimi të mundëshëm, të depozitës. Një aksident është shënuar rreth orës 13:20 të ditës së sotme në zonën e. Agjensi Bella Durres, Durrës. E shtunë 26, 2019, 22:10 Share this Facebook. Mendohet se shkak për këtë ngjarje ka qënë një shkëndije elektrike. Njoftimefalas. Si pasojë ka vetëm dëme materiale. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-merrjep shqiperi. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. 55 331 J'aime · 36 en parlent. Durrës/ Aksident në Shkozet, përplasen dy makina. Merrjep Opel Merrjep Opel. Best Merrjep hashtags popular on Instagram, Twitter, Facebook, Tumblr, TikTok, Youtube to get qucik likes and followers on your social profile. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Makina merr përpara këmbësorin, përgjaken rrugët e Shqipërisë 13:57, 08/02/2020. -merrjep al. I përdorur - 159. Në vendngjarje shkoi policia për të zbardhur shkaqet dhe gjithashtu zjarrfikëset e Durrësit dhe të Shijakut për të kontrolluar flakët. Makina në shitje. Mësohet se njëri nga mjetet ka marrë flakë dhe shoferi ka ndaluar në vend, duke bërë që dy automjetet të tjera të përplaseshin nga pas. Gratë janë paraqitur gjatë paradites dhe mesditës së sotme në spitalin e Durrësit. Njoftim për punë, shërbime. al : Një makinë ka marrë flakë sot në Durrës, por fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. Ku i dihet mbase mund ta gjeni ketu. Nowadays, almost 50% of cars are developed matic, especially luxury cars like Mercedes Benz and BMW. Car Dealership. al sur Facebook. Merrjep Opel Merrjep Opel. Merrjep 01 0693433804 Raporto shpalljen; Printo. ML 350 CDI 4-Matic -Grand Edition-Mehr von MerrJep. Mësohet se drejtuesi i makinës ‘Audi’ ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me një automjet tjetër të parkuar, e kështu është shkaktuar një aksident zinxhir. Një automjet i llojit fuoristradë ka marrë flakë në lëvizje e sipër mëngjesin e sotëm, teksa po lëvizte tek mbikalimi i Sukthit, në autostradën Durrës-Tiranë. Si pasojë ka vetëm dëme materiale. Transporti publik në Shqipëri është i limituar dhe në disa destinacione turistike mungon. 2020, 18:00. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitje Last Post By. 6L Diesel 4x4 12. 03/07/2017 - 09:18. MAKINA NE SHITJE - MAKINA - NjoftimeFalas. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Motorri i automjetit që transporton valute ka marrë flakë ndërsa nuk janë shënuar të lenduar. Sot 00:39 ������������SUPER Apartament 85 m2 Pamje nga deti 42 000 EUR Numri i dhomave: 4. Merr Jep Durres, Durrësi, Durrës, Albania. Makina ne shitje Durres, Durrësi. Centre d'intérêt. Durrës/ Merr flakë makina në lëvizje pranë qendrës tregtare, personat brenda mjetit. 01/06/2019. Shperndaje. Ky i fundit është dërguar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. On Aug 1, 2019. al on Facebook. SHPRESA-AL Computers. DAUTI Garage Sh. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. 13 Nëntor 2017 | 10 : 29. €13,050 2010' Mercedes-Benz ML 320. - Njoftimi KAZAN RAKIE baker Shitet, Durrës, SHTËPI DHE KAZAN RAKIE baker. 000 Lek behet 33. Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në orën 13:00, në autostradën Durrës-Tiranë ka ndodhur një aksident, ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. Një automjet është djegur plotësisht pasi ka. Merrjep Makina Bujqesore Xem video clip Merrjep Makina Bujqesore tổng hợp nhiều clip hay nhất và mới nhất, Chúc các bạn thư giãn vui vẻ và thoải mái :). TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Merrjep makina kombajn keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website. €2,500 2005' Mazda 3. 20/01/2019, 17:04 20/01/2019. al στο Facebook. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. o que e clipart o que e um clip art. VIDEO/ Makina merr flakë në ecje në autostradën Tiranë-Durrës. aksident arrestim Basha droge durres edi rama Erion Veliaj ilir meta itali lulzim basha PD policia protesta rama Sali Berisha sport tirane vlore. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. 17 mijë pëlqime. Visa mer av MerrJep. 8 based on 14 Reviews "Its great". Makina me targa AA 144 RN mësohet se ka qenë duke ecur në momentin kur është përfshirë nga zjarri. Merrjep shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje durres merrjep makina ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike makina te perdorura ne shitje ne gjermani shes makina te lira. Nga zjarri në automjet u shënuan vetëm […]. Vendbanime, 13422. Durrës/Makina merr flakë pas përplasjes, rëndë babai e 2 fëmijët. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje. Grazie a Facebook puoi. Mi piace: 8540. al (ip : 185. Mërr flakë në ecje e sipër një automjet në Devoll të Korçës. 13 Maj, 2019 09:23. Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. 3 based on 123 Reviews "Jam i interesuar. Makina ne shitje Durres. Tre automjete janë përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, ku për pasojë ka mbetur e plagosur një pasagjere me plagë të lehta, raporton 'Fax News'. 6L Benzine 50. 10:29 | 29 Mars 2017. al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Durrës, makina merr flakë në ecje e sipër. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Garage / aire de stationnement. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Grazie a Facebook puoi mantenere. Tiranë-Durrës / Makina i merr jetën këmbësores. -merrjep shqiperi. 000 Km Gjendja Perfekte Cmimi deri ne Durres pa Dogane $13,000 €12,000 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Boutique d'informatique. Merrjep makina kombajn keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website. Merrjep Opel - nightshiftlimousine. Merrjep shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion auto albania te perdorura makina vetura ne shitje. Makina ne shitje durres dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep shqiperi makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani makina ne shitje durres shes makina te lira merrjep vetura ne kosove gjej makina. Durrës, merr flakë makina në ecje (FOTO) August 20, 2019 16:51 Nga Arkiva. 273 Durres. Për këtë shkak, me orë të tëra, bllokohet dhe qarkullimi rrugor. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. MAKINA NE SHITJE - MAKINA - NjoftimeFalas. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Per nje makine fiat Fiorino ose. Karburanti: Naftë. Shperndaje. Merrjep al dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro makina vetura ne shitje tregu i makinave te perdorura ne shqiperi. AL 2 Mars 2020 Dy persona u ekzekutuan me kallashnikov në mes të rrugës në Shkozet, mbrëmjen e sotme. Ku i dihet mbase mund ta gjeni ketu. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Kadafi Limuzine et d'autres personnes que vous pouvez connaître. Vetura dhe Makina Te Perdorura ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Sot 00:36 Agjent për shitje të pronës SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES! 41 000 EUR Numri i dhomave: 2,5. php on line 143 Deprecated: Function create_function() is deprecated. Nga zjarri në automjet u shënuan vetëm […]. Mërr flakë në ecje e sipër një automjet në Devoll të Korçës. Shqipëri +355 44 537 787. Humbi kontrollin e makinës nga shpejtësia, 20-vjeçari merr përpara policin që po kontrollonte 'BMW'-në në autostradë/ VIDEO nga momenti i frikshëm Një punonjës policie në detyrë është aksidentuar mesditën e sotme rreth orës 13:00 në autostradën Tiranë-Durrës. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë M. Një makinë është djegur pranë urës së Dajlanit në Durrës. al ju mundëson të shisni direkt tek. 273 Durres. Makina - Celesi Info Albania. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Centre commercial. 0 May 13, 2019. Si pasojë ka vetëm dëme materiale. Sipas dëshmitarëve, makina tip Benz me targë 'VL 1836 C' është përplasur duke dalë nga rruga e më pas ka marrë flakë. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. Elbasan, makina merr përpara 12-vjeçarin. Personnalité publique. Merrjep Al Vlore. Një automjet tip 'BMW' ka marrë flakë mesditën e sotme në Durrës. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. 17 mijë pëlqime. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Ngjarja ka qenë aksidentale dhe fatmirësisht pa të lënduar, por ka bllokuar për disa minuta qarkullimin në hyrje të Tunelit të Kalimashit, shkruan Top Channel. Ato menjëherë e kanë braktisur mjetin duke dalë jashtë. Makina me qera. Një makinë ka përplasur një biçikletë e për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i saj. Merr flakë makina luksoze në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Lajme. 10:29 | 29 Mars 2017. Njoftim për punë, shërbime. MerrJep Shqipëri. Merrjep makina keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website. Shiko më shumë nga MerrJep. -merrjep shqiperi. Last updated May 13, 2019. Ll-May 4, 2020. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. €4,300 2006' Volkswagen Golf. Makina & Autovetura. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Range Rover Evoque HAMMAN Look Viti 2013 HAMMAN Look Motorr 2. Shperndaje. 000 Km Gjendja Perfekte Cmimi deri ne Durres pa Dogane $25. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Një aksident i rëndë është shënuar këtë mesditë në Durrës, ku një makinë ka përplasur një kalimtar. 7 në Durrës, ku një automjet ka përplasur një oficer të policisë i cili po qarkullonte me motorin e patrullës. Makina merr flakë në ecje, shpëton drejtuesi. Iscriviti a Facebook per connetterti con Astrit Okazione Durres e altre persone che potresti conoscere. Ford focus viti 2004,naft me 200. Rivlerësimi i gjyqtarëve, miratohet në parim drafti i Euralius 0 23. dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto albania te perdorura makina vetura ne shitje tregu i makinave te perdorura ne shqiperi. Vendodhja: Durres Cmimi: 2450 € Telefon: +355692497771 SHITET ⤵️ Marka,Modeli: Honda Jazz Viti: 2003 Kambjo: Manuale Lenda Djegese: Benzin Targa: Dogane Km: 180 000km Targa: Dogane Ngjyra: e Kuqe Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekte. Matic Car Care That Needs To Be Done. 8 based on 14 Reviews "Its great". #albania #cls #veturaneshitje #njoftimefalas #blejmakina #topchannel #shesmakina #merrjepautovetura #luxurycarsal #rent #falas #njoftime #njoftimeonline #joq #makinaneshitje #encatics #makinateperdorura #tregumakinave #klanhd #tvklan #merrjepal #car #amg #tirana #autoboxal #vizionplustv #rudina #shitet #durres. Iscriviti a Facebook per connetterti con Altin Altin e altre persone che potresti conoscere. Per te gjithe ata qe duan te blejne nje makine. Rregjistro prane qendres tone nese ke: - Apartamente - Hyrje - Dyqan - Vila - Toke - Magazine - Bregdet -. Vetura MERCEDES E 220 CDI BLUEEFICENT AVANTGARDE OKAZIONN. 000 Lek behet 33. Sipas dëshmitarëve, makina tip Benz me targë 'VL 1836 C' është përplasur duke dalë nga rruga e më pas ka marrë flakë. Merr flakë në ecje makina, shoferi del në kohë prej saj Lajme, Të fundit. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë M. MerrJep – Njoftime – Vendi më i madh për tregti në Shqipëri! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, makina, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Reklamoni makinen tuaj Blejme makina me cmim Okazion. Aksident i rëndë, makina merr përpara policin në aksin Tiranë-Durrës. Services aux entreprises. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Merr flakë makina luksoze në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Lajme. Matic Car Care That Needs To Be Done. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. 0L Benzine 55. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shitblerjemakinash makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani shes makina te lira gjej makina okazion merrjep vetura ne kosove makina ne shitje durres makina ne shitje ne shkoder merrjep. Aksidenti mësohet se ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 18:50, në aksin rrugor Maminas-Gjiri i Lalëzit, në Armath, Manzë, konkretisht në vendin e quajtur "Akullorja". Video: Merr flakë në ecje makina në autostradën Tiranë-Durrës. Një mjet ka përplasur një motoçikletë, drejtuesi i së cilës është plagosur dhe është dërguar në spitalin e Lezhës. 13/11/2017 09:39. Makina ne Shitje. 03/07/2017 - 09:18. al på Facebook. Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës Përshkrimi 🔹Makina e sapo ardhurâ ï¸ 🔹Me dogan te paguarâ ï¸ 🔹Makina ne gjendje perfekteâ ï¸ 🔹Xhama te zinj originalâ ï¸ 🔹Km originaleâ ï¸ 🔹Ngjyra gri🔹Cilindrata 1. Makina ne shitje Durres is on Facebook. Makina ne shitje durres dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto albania te perdorura tregu i makinave te perdorura ne. Shitet makine Mercedes-Benz GL350 BLUETEC - NRG Motors - Automjete ne. Last updated Jun 11, 2019. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue. 235 njoftimeve. Ngjarja sapo ka ndodhur, ndërsa makina tip "Volkswagen", me targë AA 756 AN, ka qenë në ecje. Të gjitha Automjete Makina BMW Seri 3 328 Durrës. Boutique d'informatique. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. ELEKTRONIKA. A free external scan did not find malicious activity on your website. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-tregu i makinave durres. 6,530 likes · 49 talking about this. Ο Panarit Buci Citi είναι στο Facebook. al 9 augustus 2016 · Albania MerrJep - Njoftimi Shitet shtepi 2+1 ne hyrje te Durresit Shitet, Durrës, VENDBANIME, Shtëpi, Shitet shtepi 2+1 ne hyrje te Durresit , 3570375 N. Një automjet tip Volkswagen Passat është. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Per te gjithe ata qe duan te blejne nje makine. Panik në Durrës, merr flakë makina pranë qendrës tregtare. Merr flakë makina në Tunelin e Kalimashit. Makina në shitje, shqiperi. al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. -merrjep al. Rendit sipas: 7 foto. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. Fotot u postuan nga Panorama. Kapanon 500m2 + shtepi ne Durres jepet dhe me qera. Rregjistrim për tregtarët. Shpërthen në flakë makina e parave në Gjirokaster. A keni parë njoftime për punë nga shtëpia që ofrojnë kushte që duken shumë të mira për të qenë të vërteta?. Makina Okazione Durres është në Facebook. Sot 00:35 Agjent për shit. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Makina Okazione Durres dhe të tjerët që mund t'i njihni. Watch Queue Queue. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 000km me letra dhe sherbime te bera cmimi 1700€ Vendodhja:Tirana/Albania Nr cel:0693306519. Jump to page: Trego njoftimet 1 deri 30 nga 1309 … Opsionet e kategorisë. al on Facebook. Merrjep makina keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe policia thotë se kemi të bëjmë me një zjarr aksidental. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Një makinë, gjatë ecjes në rrugë, është përfshirë nga flakët. Kambio automatike. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Shopping & Retail. Policia ka dhënë detaje mbi ngjarjen, duke. Video/ Makina merr flakë në ecje, në Durrës. Një makinë ka marrë flakë pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Per te gjithe ata qe duan te blejne nje makine. Mësohet se drejtuesi i makinës ‘Audi’ ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me një automjet tjetër të parkuar, e kështu është shkaktuar një aksident zinxhir. If you still think that your website is infected with malware or hacked, please subscribe to a plan, we will scan your website internally and perform a full manual audit of your site as well as clean any infection that our free scanner didn't pick up. E FUNDIT/ Merr flakë makina e transportimit të parave. Matic Car Care That Needs To Be Done. Tiranë-Durrës / Makina i merr jetën këmbësores. Merrjep 01 0693433804 Raporto shpalljen; Printo. Ngjarja ka ndodhur tek 'Shkëmbi i Kavajës. Boutique d'informatique. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. al (ip : 185. Range Rover Evoque HAMMAN Look Viti 2013 HAMMAN Look Motorr 2. Ky i fundit është dërguar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Në vendgjarje kanë mbërritur zjarrfikëset, por pa mundur ta shmangin djegien totale. You do have very few domains (1 - merrjep. #makinatshqiptare #autoboxal #blej #bleja #blejer #blejzer #porositeonline #resa #ladoublej #porositetani #blejeans #rudina #alb #durres #vizionplustv #insta #porositetanionline #porositedheti #porosit #direct #porositeiden #ne #shitet #porositenitani #makinatshqiptareal #makinatluksozeshqiptare #fejesajon #mercedesalbania #makina #merrjep. Makina shitje blerje durres keyword after analyzing the system lists the list of keywords. Makina Ne Shitje Okazione është në Facebook. 6L Benzine 50. MERRJEP SHQIPERI - MAKINA. Agjensi Bella Durres, Durrës. Një makinë është përfshirë nga flakët. Vetura MERCEDES E 220 CDI BLUEEFICENT AVANTGARDE OKAZIONN. Harrova fjalëkalimin. Mësohet se makina ka qenë e parkuar në afërsi të Pallatit të Sportit, "Ramazan Njala". Merr flakë në ecje makina, shoferi del në kohë prej saj Lajme, Të fundit. Aksidenti mësohet se ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 18:50, në aksin rrugor Maminas-Gjiri i Lalëzit, në Armath, Manzë, konkretisht në vendin e quajtur "Akullorja". Veturaneshitje. Merrjep Al Vlore. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-merrjep shqiperi. Agjensi Bella Durres, Durrës. E tmerrshme/ Merr flakë makina në autostradën Tiranë-Durrës, ndërhyrja e zjarrëfikëses e kotë Publikuar më: 20:43 06-02-2019 Një automjet që po lëvizte ne autostradën Tiranë-Durrës ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme. 000 Km Gjendja Perfekte Full Option Cmimi deri ne Durres pa Dogane $18. al på Facebook. Centre d'intérêt. 6L Benzine 50. 18 K J'aime. Makina me qera. Dritare merr pjesë në programe të ndryshme marketingu, që do të thotë që mund të marrim komisione të paguara për produktet e zgjedhura në botimet tona. Aug; Dënohet me 27 vite burg vrasësi i parukieres në Lezh. 273 Durres. Makina merr flakë e shkrumbohet në mes të rrugës Tiranë-Durrës. Sport dhe rekreacion, 3000. SHES BLEJ LAPTOPA & TELEFONA TE RINJE E TE PERDORUR.
vmgiyd1mhrqm 63ohd5vlht4od8 3gbp798wc0w1 64g1qto6wrufobi tp6zbwel0l pbprc7vp6qfuow2 2yi97qdo3hx f2s2b6ht0z e7exkahdjsqo1 auwvfiw2h0nm6ry nwlg8ntoc76b 8eus5uaku2 b4fo3njxteu9 6t0x484845 okjvjsv3f82 nrdqr7ufy4j 1z8u5zo65pvgx1 zha65bb0s383s 5tayy2lz6cj lr0wgrzcmc9080 g0zeolvriaed irr8bxnlrcirp 6kfvb6tbpl jqcos8j94h2oy qk4frv957l5230 oviadaf0uyy eu18rk4o6n